O mnie

Space with Love pomoże stworzyć miejsce bliskie Twojemu sercu.

lipowo_dw_19812

Nazywam się Olga Strużyna-Mazurkiewicz, przez 15 lat pracowałam w jednym ze znanych polskich magazynów wnętrzarskich „Dobre Wnętrze”. Uczestniczyłam w wielu sesjach zdjęciowych i robiłam stylizacje wnętrz, które ukazały się na łamach pisma. Doświadczenie w aranżacji pogłębiłam podczas kursu projektowania przestrzeni prywatnych, zakończonego uzyskaniem dyplomu (organizator: Educoncept). Nauczyłam się, jak urządzać domy
i mieszkania, wyposażając je w ładne meble i dodatki, jak rozpoznawać trendy panujące we wzornictwie oraz jak rozróżniać sprzęty podrobione od oryginału. Ale czegoś w tym wszystkim brakowało.

Aż wreszcie odkryłam: Chcę połączyć pasję do aranżacji wnętrz, wiedzę i przez udzielanie porad wnętrzarskich pomagać innym.
I dlatego powstała Space with Love.
Zainspirowana pragnieniem pomocy ludziom
i pasją do dizajnu, w latach 2015-2016 uczestniczyłam w kursie prowadzonym przez prekursorkę terminu Psychologia Dizajnu – dr Toby Israel (Stany Zjednoczone), który ukończyłam, uzyskując „Design Psychology Certificate”.

Pomagam singlom, rodzinom i parom, aby poczuli się lepiej w swoich domach. Wspieram również klientów w tworzeniu przestrzeni, która wzmocni ich zdrowie i zapewni im dobre samopoczucie, również w obliczu choroby lub rozstania.

W mojej pracy najważniejsze jest kreowanie przestrzeni, która:
– nas wyraża, podkreśla najważniejsze części naszego życia
– nie jest miejscem stworzonym sztucznie przez stylistów
i bazującym na masowych wzorach,
– zaspokaja indywidualne potrzeby i odzwierciedla naszą wrażliwość na otoczenie,
– przypomina to co najlepsze z miejsc z naszej przeszłości,
– inspiruje do rozwoju osobistego i wzmacnia, gdy borykamy się z problemami,
– zachęca do otworzenia nowego rozdziału życia,
– ułatwi powrót do zdrowia po przebytej chorobie.